Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Потребен ни е маркетинг соработник или менаџер

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Aneta, 22 Јануари 2017.

 1. Aneta

  Aneta Нов член

  Зачленет:
  22 Јануари 2017
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите! Потребен ни е еден маркетинг соработник или менаџер. Доколку сте заинтересирани ве молиме аплицирајте преку "Jobs" линкот на нашата веб страна http://www.nextgencoworking.center/
   

Сподели: