Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Потребен е article writer со добро познавање на англиски јазик

Дискусија во форумот 'Услуги' започната од talevskiboss, 15 Март 2019.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Здраво дечки.
  Имам потреба од некој кој добро го познава англискиот јазик и има барем малку искуство во пишување текстови на англиски јазик.
  Познавање на почетничко SEO е предност. За цена ќе се договориме во инбокс.
  Видови на артикли од кои имам потреба се следните:
  - Blog posts
  - Affiliate posts
  - Guest posts
  - Amazon guides
  - Product reviews
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Пиши тука или во приватна порака:
  - цена по пост (зависно од должината на постот - 500, 1000, 2000 зборови, итн...)
  - областите од кои би биле постовите
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 3. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Пишано.
   
 4. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  Дали уште важи понудата?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 5. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
 6. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Доколку важи уште понудата пишете ми цена за пост од 500 и 1000 зборови.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: