Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Потреба од Addmefast поени

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Nakolce, 3 Септември 2013.

 1. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Ми треба некој што може да ми доставува 5-6000 поени на неколку дена.
  Имам огромна потреба од поени на АМФ а никако немоќам да ја достигнам бројката која најчесто ми треба.
  Потребите се врз основа на една фан страна на facebook на која и доставувам лајкови на секој пост.
  Поените кои ќе ми требаат немора да бидат на ист акаунт. Значи може на пример 2 акаунта со по 3000, 4-5 акаунти со по 1000-1500 поени. Се ќе зависи од потребата за акаунти.

  И нормално оној што ќе го работи ова, ќе биде платен.

  За да не одредувам јас цена на поените. Сите што се заинтересирани во ПП нека ми испратат цена за 4000 поени. Најниската ќе ја прифатам.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 2. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  И јас исто се интересирам, кој што може да достави нека ме контактира по ПП .
   

Сподели: