Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Постирање на форум (понуда за работа)

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од AleksandarJ, 23 Октомври 2015.

 1. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Ако има некој почетник што е заинтересиран со задоволство ќе му ја препуштам оваа работа. На почетоците работев со овој клиент ама сега искрено немам време а и не ми се исплати.
  Услови:
  - познавање на Англиски јазик
  - акаунт на пејпал заради исплата
  Задача:
  - пишување на коментари и отварање нови теми на форум на англиски јазик за автомобили (има секции за повеќе од 10 брендови)
  Исплата:
  - 10 долари за постирање 30 постови во период од три дена. Постови се потребни секој ден (еден ден може пауза:)). Мене не ми треба ништо само сакам да му помогнам на човекот и на некој пчетник од форумов. Ќе ви дадам имејл па контактирајте го.
   
 2. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Сега за сега е најден човек (од форумов) за постирање. Така да понудата не важи веќе :)
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: