Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Postcron - schedule poster за социјални мрежи

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Аце, 14 Јуни 2018.

Tags:
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,984
  Допаѓања:
  827
  qRyLBas Postcron е еден од оние мои омилени сервиси кои ги користам за менаџирање на моите профили на социјални мрежи и можам да кажам дека ги има сите можни функции кои ми беа потребни.

  Можете да објавувате на: Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest и Linkedin.
  Имате опција да објавувате повеќе постови одеднаш како и еден по еден пост во одредено време.
  Можете да додадете watermark на вашите слики на објавените постови.
  Можете да интегрирате ваш bit.ly скратувач, како и да го користите goo.gl скратувачот кој иде стандардно со Postcron.

  Како корисник на Business пакет можам да додадам уште четворица корисници и ќе ги имаат сите бенифиции што ги нуди пакетот.
  Многу важно е што секој од корисниците работи одделно, и никој од корисниците не гледа што имате објавено и кои профили/групи/фан страни ги имате додадено во вашиот акаунт, вашиот акаунт е целосно независен од останатите и само ваш!

  ШТО НУДАМ?
  Во моментов имам 3 слободни позиции, така да можам да доделам 3 Business дозволи на 3ца кои сакаат да ги користат услугите на Postcron.

  ДАЛИ Е БЕСПЛАТНО?
  Postcron нуди бесплатен пакет со одредени ограничувања така да можете да го тестирате и доколку ги задоволува вашите барања тогаш оваа понуда е за вас.
  Цената на пакетот кој го нудам е 8$/месечно а добивате се што е во пакетот Business.
  Тоа значи дека можете да поставите до 30 акаунти (фан страни, групи, профили), до 2.000 постови за објавување на вашите акаунти, како и 1.000 бесплатни мејл пораки до ваша листа на мејлови секој месец*.

  ШТО АКО НЕ МИ СЕ ДОПАЃА?
  Доколку во иднина сметате дека не ви се допаѓа овој сервис, ги променил вашите очекувања можете да побарате повраток на средства и истите ќе ви бидат вратени без никакви прашања и за тоа гарантирам 100%. Средствата ќе ви бидат вратени за неискористените месеци.

  НАЈДОВ ПОЕВТИН СЕРВИС ОД ОВОЈ!
  Доколку на интернет има поевтин (сериозен) сервис кој ги нуди можностите што ги нуди Business акаунтот, пиши ми порака па можеби ќе дојдеме до цена која ќе биде поевтина од таа на сервисот кој што ти го имаш најдено. Ферски нели?

  ДОБРО, КАКО ДА ПЛАТАМ?
  Имате неколку начини за плаќање. Препорачливо е плаќањето да биде преку Paypal, но доколку немате Paypal тогаш може и на трансакциска сметка, директно на рака (честам кафе/пиво) и уште неколку други начини. За повеќе контактирајте ме по ПП.
  Плаќањето оди на 6 или 12 месеци.
  **Доколку изберете 12 месеци добивате еден месец гратис така да по истекувањето на 12 месеци имате еден месец гратис после тоа.**
  qRyLBas
  *Цената на мејлинг сервисот е 19.99$ за 1.000 испратени мејлови, оваа цена е на месечно ниво, а вие 1.000 мејлови ги добивате целосно бесплатно вклучени во пакетот.
   
  Последно изменето: 14 Јуни 2018
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,984
  Допаѓања:
  827
  Моментални слободни пакети: 1

  За било какви прашања може да пишете тука или во ПП.

  UPDATE 2 : 1 пакет преостанат.
   
  Последно изменето: 21 Јуни 2018
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,984
  Допаѓања:
  827
  UPDATE 3 : 2 пакет преостанати.
   

Сподели: