Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Помош...

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Korunovski, 13 Декември 2013.

 1. Korunovski

  Korunovski Активен член

  Зачленет:
  4 Март 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  11
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  чек баба ванѓа да ја прашам што сакаш да кажеш
   
  На kon и kiko им се допаѓа ова.
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

  инсталирај матична полча, тамо ти се сите драјвери.. Newbie Прашање.
   
 4. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Инсталирај Aida64 на компјутерот и најди како се вика ethernet controller и Network Controller и најди драјвери за нив на интернет.
   

Сподели: