Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Point Blank SEO link building course

Дискусија во форумот 'Градење линкови' започната од LaFea, 3 Ноември 2013.

 1. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  Да не има некој што има инвестирано во курсов, па сака да сподели нешто со нас?

  course.pointblankseo.com
  All of the content is available as a PDF so you can easily share it with others!

  Или барем да ми каже од лично искуство дали вреди да се инвестира?
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Да добра е ептен, јас ја имам купено...
   
 3. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  Ти благодарам. Читав доста позитивни reviews ама друго си е препорака од наш човек :)
   
 4. Bojan

  Bojan Член

  Зачленет:
  9 Март 2012
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  43
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37

  Фала Bojan.
  Да си кажам од лично искуство курсов е одличен за секој што сака да знае повеќе за link building.
   
 6. Bojan

  Bojan Член

  Зачленет:
  9 Март 2012
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  43
  Сеа почнав да го разгледувам и ми текна дека не оставив пасворд тука за pdf фајловите, упс. :)

  Код:
  Pass: aX493thL291
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37


  Тој е. :) Јас го најдов на некој форум ама заборавив да го ставам тука :oops:
   

Сподели: