Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Подесувања на Addmefast Robot

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Nakolce, 30 Јуни 2013.

 1. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Голем дел од членовите го купија ботот за Addmefast па ме интересира кој прави највеќе поени дневно...
  Јас незнам да го подесам добро, а и немам време да експериментирам па кај мене прави по 250-300 поени на саат што мислам дека е малку.
  Ајде сите што го имате ботот ставете по еден скриншот од „Modules“ и напишете од прилика колку прави за 1 саат...
  Па кој ќе стави најдобар резултат.. неговите подесувања ќе ги користиме повеќето членови...
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: