Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Подарувам неуспешен микро ниш домен + сајт & 2 .info домени

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Seophisticated, 13 Декември 2012.

 1. Seophisticated

  Seophisticated Истакнат член

  Зачленет:
  4 Ноември 2011
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  57
  Подарувам неуспешен Микро ниш сајт со околу 10 артикли на него. Имаше добар напредок до 3та страна на google, се додека не почнав да правам сплит тестинг на некои нови линкови и ранкот почна да паѓа. Потоа менував и permalinks па враќав и слични експерименти. Моментално е некаде далеку 200-300 страна лол. Ако му е од корист на некој нека повели.
  http://paintingoverwallpaper.info/


  И
  PYELONEPHRITISSYMPTOMS.INFO
  BUILDABEARCOUPONS25.INFO

  За жал домените истекуваат 11/01/2013
  па ако му се некој од корист привремено нека пише
   

Сподели: