Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

[Побарување] Скрипта за лајк на фан страна

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Bubo, 17 Март 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Здраво,
  Дали некој знае каде можам да најдам, или ако има да сподели, скрипта со која корисникот несвесно ја лајкнува мојата страна и му се објавува на неговиот профил ? Многу се популарни на фб овие скрипти во комбинација со интересни гифови...

  Значи скриптата може да се активира на клик на страната, билокаде или клик на некое копче или слика или видео или билошто :)
   
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Најдов скрипта. Темата може да се затвори.

  Ако на некого му треба нека ме контактира преку ПП
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: