Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Откупување на фан страни

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од Des108, 21 Август 2016.

 1. Des108

  Des108 Нов член

  Зачленет:
  21 Август 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво,

  Доколку имате фан страна која што сакате да ја продадете а ги исполнува следниве критериуми, слободно контактирајте ме за да договориме цена.

  Што се треба да поседува вашата fb страна:

  - Да е најмалку стара 6 месеци,
  - Да содржи најмалку 2.000 вистински лајкови,
  - Да е до некаде активна.

  Напомена:

  *
  Лајковите не смеат да бидат од земји како што се Индија, Бангладеш, Пакистан и сл.
  *Дозволени се лајкови од Америка и цела Европа (вклучувајќи ја Македонија).

  Слободно контактирајте ме во ПП.
   
 2. bagata

  bagata Нов член

  Зачленет:
  16 Јануари 2012
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  5

Сподели: