Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Основни работи за легитимна вебстраница

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од dreamer, 30 Јули 2014.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Да не должам, изгледајте го клипчево и ќе ви биде јасно за што поточно се работи. :)

   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  14
 3. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Браво.
   

Сподели: