Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Online Маркети

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од talevskiboss, 23 Февруари 2013.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Го купив ова од DX се надевам дека ќе ги издржи моите куцачки брзини, и ќе трае долго :)
  Треба листава да се надополни, ги има многу страни кои што испорачуваат во Македонија.
  Кинески работи имам купувано од тука - http://www.tomtop.com/ сите пристигнале!
   
 3. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Овие ги знам јас затоа само овие ги кладов, кој знај повеќе нека сподели.
   

Сподели: