Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Онлајн купување со смс

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од mrleader, 4 Октомври 2012.

 1. mrleader

  mrleader Член

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Потребен ми е некој сајт за онлајн купување со достава , и да има можност плаќање преку смс преку мобилен телефон .
   
 2. mrleader

  mrleader Член

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Пребарував но не најдов незнам ни дали воопшто постои таков сајт :rolleyes: ...
   
 3. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  Значи правиме муабет за Македонија така? или за странство?
   
 4. mrleader

  mrleader Член

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  За Македонија ...
   
 5. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  не посоти таков сајт барем во мк...
   
 6. mrleader

  mrleader Член

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Незнам дали ме свати за достава до Македонија
   

Сподели: