Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Оф - топик

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од stefan_v, 14 Јули 2013.

 1. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Он го беше лајкнал посто :)
  Данке :D
   
 2. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  пробав да гласам али нешо ми испадна грешка, нешо вашето гласање не е вреднувано вратете се назад
   
 3. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Па ако веќе брат ти гласал од тај компјутер, не можеш ти :D
   
 4. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  мислам дека не гласав од овој, али ако рачунаат по ип адреса тогаш имаш само еден глас од брат ми и подршка од мене :p
   
  На stefan_v и kon им се допаѓа ова.
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Да да... по ИП адреса рачунат... јас си гласа од компјутеро, па од 3G конекција на телефоно :D Проба и со wifi од телефон, не го рачуна :D И фала :)
   
  На kiko и stefan_v им се допаѓа ова.
 6. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  sakas da pobedis? :)
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Вреднувањето е зачувано
  Вашето вреднување е зачувано. Ви благодариме!
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Па би сакал... кој би нејкел 5000 денара ? :D И тоа пред Нова година ? :D
  Фала :)
   
 9. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  хахахахахах
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 11. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  вчера го гледав.......партали
   
 12. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Јас вчера го симнав, после ќе го гледам :)
   
 13. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  дајте торент? али хд не кино снимка :cool:
   
 14. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Има screener leaked нешто така :) не разбирам баш што е :)
   
 15. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  рано е добро снимка
   
 16. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
 18. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Од овај uploader најдобри снимки има... 720p а по 600-700, ретко 800 MB се филмовите...
   
 19. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Добар си е yify само на 2-3 филма ми се укочуваше на некоја минута коа го пуштав на телевизор, а на компјутер си беа супер. Мада ова не сум сигурен дали е негов, зашто го нема на неговата веб страна.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Yify за мене се најдобри за хд снимки :)
   
  На stefan_v, kon и kiko им се допаѓа ова.

Сподели: