Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Одмор 2015

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од dreamer, 11 Јуни 2015.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Луѓе каде на одмор летово, колку време? :D Јас лично мислев на сончев брег во Бугарија некој ден, вие?
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Грција...ама изгледа ќе го земам и лаптопот :S:S:S:S :D
   
 3. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Na BHW.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  ако одиш бугарија само златни песоци оди, тамо е рајот.

  Јас го започнав одморот уште прошли месец, грција на наше море... Нормално со компјутер и работа секој ден.
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 5. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Сончев брег па после можи да се појди до ОхриТ.
   
 6. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Неос Мармарас или Сарти 10 дена
  + Швајцарија уште 10 :D
   
 7. posteryu

  posteryu Член

  Зачленет:
  21 Јули 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  2
  Ако внесеш нов лаптоп во Грција на одмор дали треба да се пријави ?
  Пасошите се земаат на куп и така се враќаат и нема можност за пријавување
   
 8. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  не треба, зошто би?
   
 9. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ништо не проверуваат во Грција. Слободно можеш да земеш лаптоп и едно шише џек даниелс за на плажа додека работиш :)
   

Сподели: