• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Odimenaodmor.com - Предлози, сугестии...

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Здраво,

Се надевам дека темава е на вистинското место.

Инаку ова е мој сајт. Сајт наменет за туризам и патување. Содржината сеуште се полни. Ако имате некакви предлози, критики било што, слободно кажете ако мислите дека не е добро и како треба да биде. SEO помош ќе дојде добро исто така.
И ако има некој фејсбук страна со повеќе фанови ако сака да пише да помогне да го промовирам сајтот.

Фала,
Поздрав
 

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
На постовите сликите да имаат рамки и да се оделени малце повеќе од текстот, многу едноставно изгледаат постовите на почетна. Другото се е супер.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Има фејсбук коментари и коментари од сајтот треба едно да се исклучи :)
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Има фејсбук коментари и коментари од сајтот треба едно да се исклучи :)
Беа исклучени, незнам зошто сум ги уклучувал... како и да е, ги исклучив коментарите од сајтот.
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Супер ти е, ајде сеа давај додавај содржини и давај пари за да го рекламираш ако сакаш да бидне нешто од сајтот :) :D
 
На врв Дно