Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Petrusevsky, 2 Декември 2018.

 1. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Нудам shoutouts поточно (paid posts ) на моја страница, 287 илјади лајкови, со америка на прво место, договор у сандаче. (види слики).
  https://prnt.sc/lpio04
  https://prnt.sc/lpio9o
  https://prnt.sc/lpip2x
  Имам и некој помали, 160илјади, 30илјади, 16илјади.
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Кои теми ти обработуваат ФБ страниците, односно во кои индустрии спаѓаат?
   
 3. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Travel, Outdoor living,Nature, Health(105k) , Cabins, off grid living...
   
 4. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
 5. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  види ПМ.

  Ако има некој фан страни со МК фанови, ми требаат, плаќам добра цена хитно!
   
 6. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
 7. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  Сакаш да купиш или за објавување на постови?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Ја намалив цената за shoutout $5 промотивна цена ако ми нарачате преку фивер
  www.fiverr.com/acika123
  Навалете
   
 9. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Да купам пиши цена и линк во инбокс
   
 10. Seophisticated

  Seophisticated Истакнат член

  Зачленет:
  4 Ноември 2011
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  57
  ако имаат добар engagement ќе купам неколку за проба, прати инфо во инбокс и ќе ти пратам skype контакт
   

Сподели: