Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Ново EnhanceViews

Дискусија во форумот 'BlackHat дискусија и техники' започната од sash, 24 Февруари 2013.

 1. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Ми притребаа тие јутуб коментари и отидов на enhanceviews денес па гледам редизајн (молчи му текна да направат).​
  Што е ново:​
  • twitter followers
  • reddit upvotes
  • Facebook likes on comments, photos, videos, pages, and posts
  • YouTube custom comments
  • Improvements to YouTube likes, views, subscribers, and favorites
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На kiko и stefan_v им се допаѓа ова.
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Колку да ви кажам дека views од enhanceviews не чинат... Само што ставив 300 views, после 2 саати, сите 4 акаунта банирани -.-
   
 3. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15
  мене ми се нема то десено а го користам за коментари и за views ама не стигаат баш
   
 4. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Сигурен си??? Ако те банираа поради enhanceviews тогаш искористи го да ги рушиш конкурентите.:D
   
 5. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Паметно... Ќе пробам, сега многу сум зафатен, па ќе ви кажам :)
   

Сподели: