Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Нов сајт со бесплатни игри

Дискусија во форумот 'Ваши веб страни' започната од andriy, 5 Јануари 2017.

 1. andriy

  andriy Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво, Најдов еден сајт со игри и онлајн казина - kazinoigri.mk . кој мисли за дизајнот и на самиот сајт?
   
 2. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Не мешај латиница со кирилица. Зборувамз а текстот под листата со казина. Наслови го Казино Игри (а не kazino igri). Се разбира ако целиш кон македонски читатели треба да го преправиш текстот затоа што не е напишан на добар македонски јазик. После тоа ти треба review за сите од казината што се во понудата (по 500 зборови) и најдобро би било да ги опишеш како ти да си го користел секое од нив.
   

Сподели: