Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Најголема листа на страни за social exchange

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од Аце, 17 Октомври 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,995
  Допаѓања:
  834
  Во друга тема направив мала листа на social exchange страни и одбрав одредени страни кои се популарни (по users и alexa) и дадов мал опис за нив.
  Многу пати на форумов а и лично по порака ме прашуваат за страни кои нудат некои други можности како на пример лајк на слика на фејсбук и друго...

  На следниов линк ќе може да погледнете една листа на вакви страни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Како еден од подобрите страни може да се каже дека е Likerr.eu кои има голем број на можности каде што може да ги искористите поените. Исто така странава е доста активна што може да се стави и во листата помеѓу Youlikehits и Addmefast.

  Можеби има и други страни кои ги нема во листата на тој блог, па доколку знаете и сте испробале некоја споделете во темава.

  Се надевам ќе ви користи оваа листа па затоа и ја споделив.
   
  На besy, mrleader и kiko им се допаѓа ова.
 2. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Многу корисна информација, штета ќе ми требаат уште малку мислења пред да ја погледнам листата...
   

Сподели: