Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

На нашиот форум сте член 1 година.

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 2 Април 2014.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Една година член
  На нашиот форум сте член 1 година. Како награда добиваш 15 поени.

  Кога летна година!!!
   
  На stefan_v, МартинСК, Professor и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. arso

  arso Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2012
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  46
  Тамаан, година дена членство да го крунисаш со свој продукт, чекаме да го издадеш...

  Нека ти се множат :ziveli:
   
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  фала фала, да си дочекате... да даде господ и како дедовци вака да пишуваме по форуми :)

  за продуктот, се чека на видеото...
   
  На stefan_v, arso и Ilishev им се допаѓа ова.
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Нека се множат многу години!
   

Сподели: