Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

На колку години го добивте првиот ваш компјутер?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од talevskiboss, 30 Октомври 2012.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Не зборам за стрикно ваш туку првиот компјутер во вашиот дом.
  Јас незнам точно после ќе видам и ќе пишам.
   
 2. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  На 7-8 години не ми текнува баш најдобро :D
   
 3. Костур

  Костур Активен член

  Зачленет:
  11 Септември 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  77
  3 одд. не знам колку години имав тогаш. Во далечните 80-ти. :)
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  На 13 годинки :D
   
 5. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Исто и јас :)
   
 6. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Јас бев 5-то одделение... 10-11 години пошто сум '96та роден :D 10 ваљда... лето беше се сеќавам :D
   
 7. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  14 години. :)
   
 8. IvanGeorgiev

  IvanGeorgiev Нов член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  На 11 години. Се сеќавам цело време играв Фифа 2006 и Сан Андреас. :D
   
 9. Jovica

  Jovica Нов член

  Зачленет:
  14 Септември 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  3
  На 16 години и се утепував од играње игрици :)
   

Сподели: