Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

My socialpinplus - Facebook likes, Twitter folowers, Youtube, Dig...

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од dreamer, 9 Октомври 2012.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Мислам дека е прилично нова страницава (ја открив преку microworkers) па може да се искористи... При регистрација даваат 300поени. Поздрав.
   
  На talevskiboss и kon им се допаѓа ова.

Сподели: