Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Моментално најдобар и најсигурен начин на заработка за македонија - проверено

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од Dimitar, 17 Јануари 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Dimitar

  Dimitar Член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  6
  Професија:
  Електротехничар
  Здраво на сите.

  Би сакал да промовирам еден нов начин за заработка на овој форум. Имено поради тоа што се е кажано на сајтот (кој што е на Македонски јазик) нема поента пак се да пишувам (ОВА НЕ Е СПАМ САЈТ) па слободно отворете и прочитајте 2-3 реда од напишаното - се надевам на ваши импресии од мојот блог.

  Поздрав
   
  Последен пат изменето од модератор: 19 Јануари 2016
 2. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  14
  Ме мрзи да читам искрено. Tsu.co реферали промовираш?
   
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  глупости
   
 4. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  Браво, продолжи си другарче зашто во Македонија има многу глупи луѓе, ќе ти веруваат многу овчари и тиквари дека правиш пара.. :D
  Онтопик: Земи работи нешто што прави пари стварно...
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Види брат убаво што се трудиш што си почнал од некаде да работиш сите некогаш биле почетници ама мој совет е да не се срамиш да кажуваш тука како си заработил 23 денари за 3 дена земи отвори blackhatworld cpaelites има многу методи што можат да ти донесат мн пари и почни со нешто по озбилно.Позз.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Овие ТСУ колку што знам се банирани од Фејсбук, таговите не ги ваѓа на Гугл, и банират Јутуб канали со видеа со нивни линк во опис, а и сигурно и на други места пошто само се спамира со нив.
  А дека ќе направиш заработка тешко да поверуваш :) само џабе губење време со ова.
  Сепак за деца од 12-16 год ова изгледа супер, кој најчесто на крај се измамени :)
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Он заработил 23 денари, ама и гарантира дека месечно се заработуваат 150-250 долари. Well...
   
  На asus и Ilishev им се допаѓа ова.
 8. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Темата ќе ја затворам.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: