Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Moja licna zarabotka :)

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од NooB, 20 Јануари 2013.

 1. NooB

  NooB Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  decki zaminav malku so off-topic ali sakam da go spodelam mojot nacin na zarabotka ...
   

  Прикачени податотеки:

  • DSC00740.png
   DSC00740.png
   Големина на датотека:
   895.7 KB
   Прегледи:
   35
  • DSC00742.png
   DSC00742.png
   Големина на датотека:
   774.6 KB
   Прегледи:
   30
 2. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Оваа заработка не е никогаш сигурна, и за да добиеш МНОГУ, треба МНОГУ да вложиш.
   
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Арно шо се тргнав од кладилниците на време, нема леб тука барем за мене.
   
 4. NooB

  NooB Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  Дефинитивно има... само мора да бидеш внимателен и рационално да ги вложуваш парите :) (што ги добиваш) ;)
   
 5. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Секој со својата звезда и си бира тоа што му одговара. Неможе секој да добива спортска и да прати резултати и стаистики. Го правев тоа кога бев уште пилиштан, и за џабе давав пари.
  Сеа кога го открив iBiz приказната ми е друга, многу поуспешна од таа додека киснев по кладилници.

  Ако тебе ти прави ќеф и ти носи профит мило ми е:)
   
  На stefan_v, kiko и Аце им се допаѓа ова.

Сподели: