Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Modern Pricing Tables

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 29 Март 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Сакав да го споделам ова со вас доколку некој продава некаков продукт се надевам ќе му биде од корист.
  [​IMG]

  Превземи:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Dimemk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  ....

  Сега ја симна, ќе се најде оваа тема за повеќе планови, прв - клик банки :D
   
 3. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  добри табели, ја бев применил пред извесно време за еден сајт за хостинг компанија,

  @dimemk нема потреба да цитираш претходен пост, тоа цитат ако не се знае на кого е наменет одговорот само
   
  На Dimemk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. UnlockBoot

  UnlockBoot Нов член

  Зачленет:
  3 Февруари 2012
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0

Сподели: