Modern Pricing Tables

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Сакав да го споделам ова со вас доколку некој продава некаков продукт се надевам ќе му биде од корист.

Превземи:
Код:
http://stockfreebies.com/modern-pricing-tables-for-indesign/#
 

Dimemk

Активен член
Зачленет/а
9 април 2012
Мислења
254
Реакции
39
Веб-страница
infospot.com.mk
....

Сега ја симна, ќе се најде оваа тема за повеќе планови, прв - клик банки :D
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
добри табели, ја бев применил пред извесно време за еден сајт за хостинг компанија,

@dimemk нема потреба да цитираш претходен пост, тоа цитат ако не се знае на кого е наменет одговорот само
 
На врв Дно