Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Micro niche website

Дискусија во форумот 'SEO' започната од bagata, 1 Јули 2015.

 1. bagata

  bagata Нов член

  Зачленет:
  16 Јануари 2012
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  5
  Планирам да почнам со Micro niche сајтови, за почеток планирам да купам 3-4 сајта(од сервисите коишто ги има на BHW).
  Дали има некој друг што се занимава со вакви сајтови, дали се рангираат лесно, кои методи за рангирање ги користите и слично.
  И да сакам да прашам дали можам со еден хостинг пакет(На пример од HostGator)неограничен, да ги хостирам сите сајтови, дали би имало проблем или не ?
   

Сподели: