Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Метод за убрзано билдање на карма на реддит?

Дискусија во форумот 'BlackHat дискусија и техники' започната од Depeche, 4 Јуни 2015.

 1. Depeche

  Depeche Нов член

  Зачленет:
  2 Декември 2013
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  5
  Дечки, дали има некој метод за убрзано билдање на карма на реддит? Се убив од постирање и мн бавно оди. Некој да сподели искуства, методи, начини за убрзување на процесот?
   
 2. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Max-Adsl internet...
  Menjash ip, nov acc, pravish upvote, repeat.

  pozz
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Провери да не ти е суспендиран ацц... Т.е ти ќе си постираш ама нема да ти се појавуват...
   

Сподели: