Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

.ME домен за $0.98

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од CofD, 29 Јуни 2013.

 1. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Ми стигна сабајлево мејл од namecheap па да споделам со вас:


  Понудата важи за сите, може да регистрирате до 10 .me домени за 0,98$ и трае до 19 Јули. :D
   
  На stefan_v, dreamer и FilipD им се допаѓа ова.
 2. s.a

  s.a Член

  Зачленет:
  7 Мај 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  15
  дали е сеуште активна понудата
   
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Да,
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: