Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Makedonski portali

Дискусија во форумот 'Дизајн' започната од Korunovski, 15 Април 2013.

 1. Korunovski

  Korunovski Активен член

  Зачленет:
  4 Март 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  11
 2. ZionPax

  ZionPax Активен член

  Зачленет:
  16 Јуни 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  30
  CrnoBelo - Joomla
  Femina - Joomla
  Tocks ми изгледа како нешто custom правено.
   
  На Korunovski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
 4. daceee90

  daceee90 Член

  Зачленет:
  4 Август 2013
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  3
  www.portal.com.mk ако знаете во која платформа е правен?
   
 5. TheHarrabed

  TheHarrabed Нов член

  Зачленет:
  30 Март 2013
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  5
  Не користи никаква платформа, правена е со HTML и jQuery во пакување со PHP.
   
 6. Martinovski

  Martinovski Активен член

  Зачленет:
  21 Декември 2011
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  32

  Повели.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.

  Како дозна? :)
   

Сподели: