makedonapps.com

buli

Член
Зачленет/а
31 јануари 2013
Мислења
71
Реакции
13
Ми требаше некоја скрипта за Твитер и најдов на Codecanyon. Тоа што ме изненади беше домаинот каде е хостирана скриптата. Според домаинот, има нешто поврзано со Македонија. Прашањето ми е Дали креаторот на скриптата е македонец, и доколку е во форумов да ме исконтактира. Поздрав!
Ова е апп.
http://codecanyon.net/item/schedule-twitter-app-schedule-tweets/2652925
 

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
Добро, не мора да чекаш се на готово.. можеш да го исконтактираш самиот:
http://appstico.com/contact/
:)

Дечкото е од Штип.. и си ја знае работата.
 

Kafka

Активен член
Зачленет/а
20 ноември 2011
Мислења
122
Реакции
41
Да кирце се вика типот и навистина си ја знае работата..
 
На врв Дно