Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Мајкл скофилд, мило ми е!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Scofield, 24 Август 2019.

 1. Scofield

  Scofield Нов член

  Зачленет:
  24 Август 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пред скоро ја гледав Prison Break, па по главниот лик си го крстив никот. 2-3та година на Финки, обожавам да кодирам(у последно време Java) и имам веб-сајт за македоска публика(забава, занимливости *без политика). Сакам да играм шах, и обожувам да слушам политички говори. :)
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,021
  Допаѓања:
  848
  Добредојде на ИБиз :)
   

Сподели: