Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Листа на сајтови од кои може да добиете followers

Дискусија во форумот 'Twitter' започната од CofD, 23 Јули 2013.

 1. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Листа на сајтови од кои можете да добиете бесплатни твитер следбеници. Од сите сајтови би требало да добиете околу 1000 следбеници (нормално ќе има голем број што ќе отидат un-follow). После користењето не заборавајте да го прекинете access-от на апликацијата до вашиот акаунт. :)

  askfollow.com
  getnewfollowers.us
  followcity.us/
  bulkfollowers.co
  morefollowers.me
  worldfollowers.info
  happyfollowers.info
  followport.us
  myfollowers.us
  freefollowers.me
  bestfollowers.org
  followcrazy.us/
  naturalfollowers.com/
  nicefollowers.com
  gainfollowers.info
  naturalfollowers.com
  newtwitterfollowers.info
  hitfollow.info/
  goodfollowers.net
  newfollowers.me
  freeaddme.com
  followix.info
  kingfollow.net
  followpoint.us
  followcity.info
  bestfollow.info
  flyfollowers.com
  livefollowers.us
  newfreefollowers.com
  getfreefollowers.info
  100follows.com
  letgetmorefollowers.info
  free-followers.org
  plusfollower.info
  followback.info
  newfollow.info/
  bigfolo.com/
   
  На stefan_v и kiko им се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

  отворите нов акаунт па после тестирајте, да не ма после плачки....
   
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Корисна работа е ова во некои моменти. :)
  Сигурно ќе послужи. Фала. :D
   
 4. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  дали знаете некој од мкд кој прави реклама на неговиот твитер профил? или го продава ;)
   
 5. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Зборуваш за тоа...:
  1. Дали го промовира својот профил, или
  2. Дали е достапен за промовирање на производи / услуги од други лица / компании на својот профил

  Ако е за второто - пиши ми приватна порака.
   

Сподели: