Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Linkcolider - бесплатен линк

Дискусија во форумот 'Freebies/Giveaways' започната од Аце, 21 Февруари 2019.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  На linkcollider.com имам моментално премиум акаунт со голем број на токени кои реално не можам да ги искористам така да ако некој го користел сервисот нека ми пише негови податоци што сака да му објавам и ќе ставам на мојот акаунт. Доколку пак не знаете како работи сервисот може да се регистрирате.

  Од тоа што нуди има: Вебсајт, Твитер, Фејсбук, Пинтерест и Јутуб, на секоја од сликите десно има што може да добие вашиот линк.
  Пример: Ако ставиме некој линк до ваш niche блог тој ќе добие се што е пишано на сликата подолу.
  Пример 2: Страна која ја имам ставено до сега има добиено следново: https://i.imgur.com/YaLPfUs.png
  [​IMG]

  Поради тоа што нема опција да ви изгенерирам извештај за тоа што линкот ви добил, единствено ќе можам да ви испратам ваква слика како доказ:
  [​IMG]

  За сега слободни позиции имам: 5, што значи дека секој член ќе добие по еден линк, со оглед на тоа што максимумот на линкови кои можам да го додадам е 20, така да веќе 15 се искористени за членови од форумов претходно.
   
  На dorco му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: