Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Лажго репрезент :)

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Liarman, 26 Јануари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Liarman

  Liarman Нов член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Епа како што е адетот кога некој ќе се зачлени на форум треба да се претстави на заедницата, па еве ме и мене :) Многумина би требало да ме знаат од други форуми, за тие што не ме знаат ја сум фин дечко, но некад се отварам ко средношколец у петок :p Нема потреба да се откриваат повеќе информации за мене. Немам некое екстра познавање во врска со интернет бизнисот, но сум прилично загреан во последно време за истото па ете ме на форумот. Слободното време го трошам на графичкиот дизајн, па на некој ако му треба нешто слободно нека ми се обрати. Па тоа би било се, се читаме низ форумот.
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Добредојде другар! редно беше и ти да се преставиш :))
   
 3. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Слушнав дека Аце тепал ако не се претставиш...
  Добредојде на форумов, имај пријатен престој, и среќно во заработката....
   
 4. Martinovski

  Martinovski Администратор

  Зачленет:
  21 Декември 2011
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  32
  Ај не лажи... патем добредојде ;)
   
 5. Liarman

  Liarman Нов член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Па зашто мислиш дека ја отворив темава ? :D Фала ви на гостопримството :)
   
 6. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  И те како, само некој нека не се претставии :trollface:

  Патем добредојде, познат ник сигурно сум те читал некаде
   
 7. Liarman

  Liarman Нов член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Liarman/Riddle
   
 8. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Добредојде :tea:
   
 9. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Добредојде :)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: