Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Layout Update + Affiliate links Update

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 11 Февруари 2014.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Се спрема голем апдејт на аффилиејт страни и страни кои имаат реклами над фолд.

  Имаше и упдејт на Лејоут пред некој ден, така да не е лошо да си го намалите бројот линкови од страните.

  фулл стори
   
 2. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37

  Е многу убаво. Може ли да штрајкуваме?
   
  На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
 3. buli

  buli Член

  Зачленет:
  31 Јануари 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  13
  Статијата е од Jan 20, 2012
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  На LaFea му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: