Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купување домени на промоција

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од Ilishev, 19 Октомври 2015.

 1. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Некоја добра страна за купување на домен најмногу до 4$? Да не е само Godaddy бидејќи не ми дозволуват веќе да користам промо-кодови :D Од 40 домени 39 се купени на промоција :D
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  http://www.1and1.com - бесплатни се во моментов иначе се $1 за првата година
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  kolku e posle prvata godina? probav da najdam ama ne pisuva nisto, da ne ispadne posle 20 dolari za narednite godini

  najdov: 1..com domain: First year of registration free, then $14.99/year. Offer and prices do not include any fees charged by ICANN, currently $0.18/year, which must be paid at sign up. Limit 1 .com per customer, new contracts only. Additional .com domains are available at $8.99 for the first year and renew at regular $14.99/year price.
   

Сподели: