Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купување ahrefs акаунт

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од tool, 25 Мај 2016.

 1. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  14
  Кој е заинтересиран да купи ахрефс акаунт? Можеме 2-3 да се собереме и да делиме еден lite/standard акаунт. Ќе ни испадне многу поевтино.

  Секако, можете истово и со некој рандом индиец да го направите ама повеќе доверба ќе имаме меѓу нас, претпоставувам..
   
 2. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Има GroupBuy групи, провери на фејсбук. За 50$ добиваш Majestic, MOZ, Ahrefs, Semrush...
   
 3. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  14
  Немам доверба во рандом индијци. Најдов веќе такви групи, ама... :)
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Јас користам од GroupBySeo и се си е топ :)
   
 5. GORSO

  GORSO Нов член

  Зачленет:
  19 Март 2014
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  2
  GroupBySeo во право е све е ок мој другар ги користит и плус то евтини се на месецно ниво.
   
 6. sanja

  sanja Член

  Зачленет:
  10 Мај 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  19
  На фивер можеш да најдеш за $5. Неколку пати купував Moz Pro i SEMrush Guru, си фукционираа беспрекорно.
  Добиваш personal account (можеш да смениш пасворд), дечките креираат Trial акаунти. Немав никаков проблем иако повеќе пати ги користев услугите од иста ИП адреса.
  Негативна страна е тоа што по истекот на Trial-от треба повторно да купиш акаунт. Мораш да исчистиш history, cookies...пред да почнеш да го користиш новиот акаунт.
   

Сподели: