Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам youtube views

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од kiko, 30 Јануари 2014.

 1. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Ако има некој што нуди youtube views, не повеќе од 1000 по нарачка, ако продавате -пм, ако знаете некоја страна која продава добри youtube views, значи ке ми требаат готови за 24 часа максимум...
  Ако знае некој за некој software како shareyoutubevideos, али да дава навистина прегледи, да не се закочи видеото на одреден број прегледи, кажете:)
   
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118

Сподели: