Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам македонски фејсбук акаунти/страни

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Chuck Norris, 27 Септември 2015.

 1. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Здраво,

  Купувам македонски страни и профили.
  Услови:
  -да се со македонски фанови/пријатели
  -страни: над 3000 фанови
  -профили: над 2000 пријатели
  Задолжително да напишете и цена :D
   
  На Dabar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  Види порака ;)
   
 3. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Одговорив на сите во пораки. Ако има уште некој нека ми пише, плус не заборавајте да пишете цена.
   

Сподели: