Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам google ads (adwords) користени акаунти

Дискусија во форумот 'Платено огласување' започната од Goce, 15 Август 2019.

Tags:
 1. Goce

  Goce Нов член

  Зачленет:
  27 Март 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Купувам користени Goole Ads (Adwords) акаунти. Се разбира ќе ми треба некој тест период додека да стартува акаунтот и малку поддржка од ваша страна доколку работи за нашата цел. Вашата картичка од која сте плаќале ќе се острани и ние ќе додадеме наша.

  Цена од 200-400 еур во зависност од стартоста на акаунтот, колку има потрошено во него и степенот на искористеност.

  Пишете ми за повеќе детали.
   

Сподели: