Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам фејсбук страни

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Chuck Norris, 22 Февруари 2015.

 1. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Насловот кажува се. Купувам фејсбук страни. Страната треба да има минимум 150 000 лајкови. Мора да се странски!
   
 2. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  Само бројката на лајкови ли е битна или бараш и нешто друго?
   
 3. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  И јас купувам, да не отварам друга тема, кој продава нека пише инбокс линк од страните и цена.
   
 4. Jovanosky

  Jovanosky Нов член

  Зачленет:
  24 Февруари 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Купувам фан страна доколку имате за продавање контактирајте ме
   
 5. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Да не отварам друга тема дали има некој да продава фан страна со Македонски лајкови ми треба ако има некој нека ме контактира
   

Сподели: