Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам фејсбук профили

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Ilishev, 30 Јануари 2015.

 1. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Ми треба фејсбук профили не е битно дали се нови или стари ама ако се нови да знаете дека не ги вреднувам многу. Битно е да имат над 70 пријатели, да имат ковер,слика, некоја објава како песна и на неа по некој лајк.
  Понудите може да ми ги пратете по ПП :)
   
 2. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  Македонски?
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Секакви... Ако имаш пиши ми ја цената во ПП.
   
 4. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  ако ви требат фб страни пишете во ПП.
   
 5. Dabar

  Dabar Член

  Зачленет:
  26 Март 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ти требаат уште фб профили?
   

Сподели: