Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам фб страна или инстаграм профил - македонска публика

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Scofield, 24 Август 2019.

 1. Scofield

  Scofield Нов член

  Зачленет:
  24 Август 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Здраво, купувам фејзбук страна со над 10к лајкови и/или инстаграм профил исто со 10к followers. Само македонска публика.
  Исто така ако некој нуди услуга, да објавува линкови од мојот веб-сајт за одредена сума, заинтересиран сум.
   
  На Zerosec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Пиши ми пп за инстаграм реклама на профил со +10к фоловерс. Позз!
   

Сподели: