Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам ФБ профили

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од filipxo, 2 Мај 2014.

 1. filipxo

  filipxo Нов член

  Зачленет:
  8 Август 2013
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  11
  Професија:
  CPA/PPD/Adsense
  Здраво, купувам 4 до 5 фејсбук профили со по 4000 до 5000 пријатели (реални а не ботови), би било пожелно да има и пријатели од Македонија. Пишете цена па ќе ве контактирам.

  Поздрав, filipxo.
   
 2. Cpa^

  Cpa^ Нов член

  Зачленет:
  20 Јануари 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  пишими колку даваш инбокс па ке прајме муабет.
   

Сподели: