Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам fb профили (читај пост)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Аце, 16 Април 2015.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Потребни ми се неколку профили (околу 3-4) и истите пожелно е да бидат верификувани со телефон (а и не мора). Два профили ќе ми требаат со име и презиме кое јас ќе ви ги кажам. Профилите немора да имаат пријатели, но доколку имате веќе стари профили ќе завршат работа.

  Доколку има некој што во моментов може да направи 2 профили нека ме контактира по ПП за цена.
   
 2. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  Јас можам да ти направам 4 профили, податоци само дај и кажи колку плаќаш од профилче :D
   
 3. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  А што е толку тешко што бараш од други ?
   
 4. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  И јас не го разбирам исто :) кога не мора да бидат верифицирани :)
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Момци завршив работа, мислев дека ќе завршат работа и профили кои не се верификувани но на крај испадна со инстант заклучување на профилот така да најдовме друг начин со кој што овој проблем би се отстранил.

  Темата ја заклучувам.
   
 6. Marijan

  Marijan Нов член

  Зачленет:
  5 Април 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Купувам стари fb профили.
   

Сподели: