Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам фан страна со инстант артикалс

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од teodor, 6 Мај 2018.

 1. teodor

  teodor Нов член

  Зачленет:
  20 Ноември 2014
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  8
  Здраво,

  Незнам дали Фејзбук ги смени правилата или пак ја забрани Македонија за Инстант Артикалс, неможам да аплицирам. Па решив да купам фан страна која веќе е одобрена за Инстант Артикли. Не ми е важно колку лајкови е фан стрната.

  Пишете ми тука или во ПМ за да се договориме. :)
   

Сподели: