• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Kupuvam Facebook strani

Senshi

Нов член
Зачленет/а
4 јануари 2015
Мислења
3
Реакции
0
Kupuvam Makedonski,Balkanski i Stranski facebook strani.
Isto taka kupuvam stari strani so mnogu malku lajkovi ili so mnogu lajkovi no neaktivni ( samo odredeni strani ).
 

Vrsak

Нов член
Зачленет/а
4 јануари 2015
Мислења
3
Реакции
2
Администратор сум на 1 Facebook страна, со околу 13.000 членови, над 80% македонски фејсбукџии. Понуди цена.

Причина за продажба: немам време за одржување.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Администратор на фан страна со 20к Македонци. Немам во план да ја продадам но можам да ја изнајмам (за постови).
 

FilipD

Активен член
Зачленет/а
4 мај 2013
Мислења
220
Реакции
77
Administrator na 10tina fan strani so 200k likes vkupno. 80% amerikanci i adult niche.
 

Senshi

Нов член
Зачленет/а
4 јануари 2015
Мислења
3
Реакции
0
Администратор сум на 1 Facebook страна, со околу 13.000 членови, над 80% македонски фејсбукџии. Понуди цена.

Причина за продажба: немам време за одржување.
Пратете ми ја страната во инбокс па ќе ви кажам колку би можел да дадам за неа.
Администратор на фан страна со 20к Македонци. Немам во план да ја продадам но можам да ја изнајмам (за постови).
Аце засега не сум заинтересиран за таков вид на соработка,али чисто ако сакаш пушти ми ја страната во инбокс и цената која би ја барал да видам што како.

Administrator na 10tina fan strani so 200k likes vkupno. 80% amerikanci i adult niche.

FilipD не сум заинтесиран моментално за адулт ниче,фала за понудата.
 

Orce

Нов член
Зачленет/а
13 јануари 2015
Мислења
1
Реакции
0
Imam okolu 10 fb strani so nad 1 milion lajkovi, fanovite (lajkovite) se od USA, AUSTRALIA, EU, INDIA... dokolku sakas moze da napravime dogovor, inace gi prodavam oti ne rabotam vekje so niv
 

BrozAll

Нов член
Зачленет/а
2 декември 2012
Мислења
17
Реакции
2
Дали има некој кој нуди ФБ страни со македонски фанови за продажба? Ве молам понуди во ПП.
 

Skopje_123

Нов член
Зачленет/а
30 јануари 2020
Мислења
2
Реакции
0
Доколку некој во 2020та е заинтересиран, се продава фб страна со 25.000 фоловерс, мнозинство уса, канада и в.британија.
 
На врв Дно