Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Kupuvam Facebook strani

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Senshi, 4 Јануари 2015.

 1. Senshi

  Senshi Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Kupuvam Makedonski,Balkanski i Stranski facebook strani.
  Isto taka kupuvam stari strani so mnogu malku lajkovi ili so mnogu lajkovi no neaktivni ( samo odredeni strani ).
   
 2. Vrsak

  Vrsak Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Администратор сум на 1 Facebook страна, со околу 13.000 членови, над 80% македонски фејсбукџии. Понуди цена.

  Причина за продажба: немам време за одржување.
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Администратор на фан страна со 20к Македонци. Немам во план да ја продадам но можам да ја изнајмам (за постови).
   
 4. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Administrator na 10tina fan strani so 200k likes vkupno. 80% amerikanci i adult niche.
   
 5. Senshi

  Senshi Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пратете ми ја страната во инбокс па ќе ви кажам колку би можел да дадам за неа.
  Аце засега не сум заинтересиран за таков вид на соработка,али чисто ако сакаш пушти ми ја страната во инбокс и цената која би ја барал да видам што како.

  FilipD не сум заинтесиран моментално за адулт ниче,фала за понудата.
   
 6. Naneski

  Naneski Нов член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  12
  Proveri poraki.
   
 7. Orce

  Orce Нов член

  Зачленет:
  13 Јануари 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imam okolu 10 fb strani so nad 1 milion lajkovi, fanovite (lajkovite) se od USA, AUSTRALIA, EU, INDIA... dokolku sakas moze da napravime dogovor, inace gi prodavam oti ne rabotam vekje so niv
   
 8. BrozAll

  BrozAll Нов член

  Зачленет:
  2 Декември 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  2
  Дали има некој кој нуди ФБ страни со македонски фанови за продажба? Ве молам понуди во ПП.
   
 9. Skopje_123

  Skopje_123 Нов член

  Зачленет:
  30 Јануари 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Доколку некој во 2020та е заинтересиран, се продава фб страна со 25.000 фоловерс, мнозинство уса, канада и в.британија.
   

Сподели: